Novinky / buďte stále v obraze

Andrej, Joj DJ Andrej chce žalovať Jojku! Urazili ho Hudákove komentáre DJ sa na fóroch Miša Hudáka nezasmial, práve naopak.
Martinka a jej priateľ - koláž Martinka predstavuje svojho priateľa: Toto je ON! Fotky, ktoré nám poskytla, nájdete vnútri článku v galérii.
Viera Klíčová, Andrej Onderišin - Mama, ožeň ma Vierka prehovorila o Andrejovi: Mimo kamier mi vyznal lásku! „Zatiahol ma na pole a povedal, že sa do mňa zaľúbil. Nevymýšľam si!“ hovorí.
Maťkin posledný úsmev - Mama, ožeň ma Zahrala to na divákov? Martinka má už 4 roky priateľa! Prekvapivú informáciu nám povedala sama. Čo ešte prezradila?
Tibor 3 Tibor sa nezdá, v registri trestov má záznam! Čo urobil? Mladíka zo Šamorína preto nechcú nikde zamestnať, už je rok bez práce.
Tibor súkromné Vykopol Martinku a teraz sa usmieva: Som šťastne zadaný! Tibor však upozorňuje, že s Martinkou je v pravidelnom kontakte!
Tibor Tibor pyká za svoje správanie: Vyhrážajú sa mi zabitím! Šamorínčan sa musí mať na pozore, antipatie voči nemu naberajú na sile.
Andrej - Mama, ožeň ma! Toto neni dedina, to je žumpa! Andrej zo šou Mama, ožeň ma! útočí na dedinu Malčice, v ktorej žije.
Andrej tit Andrej zaútočil na Tibora: Šušliš jak dement a ch*j máš! DJ si na sociálnej sieti dovolil na spoluhľadača lásky zo šou.
Mama 8 3 Martinka má na krku exekúcie! Prosí o pomoc! Sympatická upratovačka potrebuje nutne zaplatiť dlh, inak príde o domov.